Лукашенко відмовився від участі в заходах до річниці Східного партнерства

Президент Білорусі Олександр Лукашенко — Лукашенко відмовився від участі в заходах до річниці Східного партнерства
Президент Білорусі Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко не буде присутній на сьогоднішньому вечері, присвяченому Східному партнерству в Брюсселі, не дивлячись на те, що його запросили, але в ньому візьме участь прем’єр-міністр Білорусі Об этом сообщает vkurse.in.ua со ссылкой на СМИ.


Білоруський лідер Олександр Лукашенко відмовився взяти участь у вечері на високому рівні, приуроченому до десятої річниці ініціативи ЄС Східне партнерство. Про це написав у Twitter брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.


«Лукашенко не буде присутній на сьогоднішньому вечері, присвяченому Східному партнерству в Брюсселі, не дивлячись на те, що його запросили», — написав журналіст.


За його словами, в той же час, в ньому візьме участь прем’єр-міністр Білорусі.


Зазначимо, заходи до десятої річниці Східного партнерства (СП) будуть включати Конференцію високого рівня за участю глав держав і урядів, вечеря від імені президента Європейської ради Дональда Туска для лідерів країн СП, а також зустріч міністрів закордонних справ країн СП з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку на запрошення Комісара ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоганнеса Гана.


Нагадаємо, у сьогоднішніх заходах у Брюсселі беруть участь близько 70 міністрів закордонних справ і прем’єр-міністрів. Крім того, очікується візит Держсекретаря США Майка Помпео до Брюсселя.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/lukashenko-vidmovivsya-vid-uchasti-v-zahodah-do-richnici-shidnogo-partnerstva-593087.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя