Договору на вивезення сміття нема, а плату за послугу беруть: чи правильно цеАдже комісія розглядала питання про затвердження результатів конкурсу на вивезення з міста сміття. Його у червні виграло, як і торік, рівненське Комунальне автотранспортне підприємство 1728. Об этом сообщает city-pages.in.ua со ссылкой на СМИ.


Тож депутат міськради Микола Бляшин поцікавився, чи й надалі це підприємство нараховуватиме плату за послугу рівнянам, у яких нема договору з КАТП на обслуговування. Переважно такі, за його словами, живуть у приватному секторі.


Начальник міського управління житлово-комунального господарства Ярослав Сахнюк відповів:


В новому законодавстві, у новому положенні написано (і ми також включили його в проект цього договору, який буде укладений після того, як затвердять результати конкурсу), що переможець конкурсу обов’язково повинен укласти угоду і навіть вказати, з ким він уклав угоду на перероблення відходів, графік вивезення побутових відходів.Також Сахнюк повідомив, що плату за вивезення сміття нараховують всім мешканцям міста без винятків. А той, хто не уклав угоду і каже, що не має побутових відходів, лукавить. Бо


такого бути не може, щоб людина не виробляла сміття, тим паче, у приватному секторі, де більше різного гілля, відходів після збирання врожаю тощо.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Мирослава Опанасик Радіо ТрекДжерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/dogovoru_na_vyvezennya_smittya_u_rivnyan_nema_a_platu_za_poslugu_berut_chy_pravylno_tse_238167.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя