В Італії видужав від коронавірусу 101-річний чоловік

В Італії з лікарні Ріміні в ніч на 26 березня виписали 101-річного пацієнта, якому вдалося подолати коронавірус і повністю одужати.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це заявила заступниця мера Ріміні Глорія Лізі, зазначивши, що в цьому зціленні літньої людини є надія на майбутнє всіх італійців, пише il Giornale.it.

Зазначається, що пацієнт 1919 року народження був госпіталізований минулого тижня і отримав позитивний результат тесту на новий коронавірус.

Коронавірус в Італії

Коронавірус в Італії

Freepik

"Через кілька днів це стало дивовижною історією для лікарів, медсестер, всього медичного персоналу. Надія на майбутнє всіх нас в тілі людини, старшої за 100 років, коли сумні хроніки цих тижнів щодня розповідають про вірус, який лютує особливо серед літніх людей. Він зробив це", – зазначила заступниця голови мера Ріміні.

За словами Лізі, випадок одужання 101-річного чоловіка покликаний стати певним символом, оскільки в найтемніші часи певні історії набувають ширшого змісту, ніж просто набір фактів.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • станом на 25 березня в Італії четвертий день поспіль спостерігалося зниження кількості хворих і померлих від COVID-19.


  • На той час в країні було зафіксовано 74 386 заражених і 7503 померлих. При цьому померло на 60 осіб менше, ніж за день до того (683 проти 743). Заразилося теж трохи менше людей (5210 проти 5249).


  • У ВООЗ також вважають, що з 23 по 29 березня в Італії очікується пік пандемії COVID-19 і початок її спаду.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/v-italii-viduzhav-vid-koronavirusu-101-richnij-cholovik.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя